Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Su Kaçağı Tespiti Bulma
Su Kaçağı Tespiti Bulma
Taşdelen 7/24 Tıkalı Tuvalet Açma - 75 TL Kanalizasyon Tuvalet Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Taşdelen 7/24 Tıkalı Tuvalet Açma

7/24 Tıkalı Tuvalet Açma

Taşdelen 7/24 Tıkalı Tuvalet Açma 7/24 Tıkalı Tuvalet Açma hizmeti Nedir?

Taşdelen Tıkanmış pimaş borularının içerisine çelik yay sokularak açma 7/24 Tıkalı Tuvalet Açma hizmetine pimaş aç denir. Ayrıca binanızın içerisinde bulunan lavabo pimaşları ya da ana hat pimaşlarını kırmadan ve evinizi kirletmeden yapılan gider açma çalışması olarak da tanımlanabilir.

HEMEN TIKLA ARA SERVİS Taşdelen
HEMEN TIKLA ARA SERVİS Taşdelen
HEMEN TIKLA ARA
HEMEN TIKLA ARA

Taşdelen 7/24 Tıkalı Tuvalet Açma Çalışması Nasıl Yapılır?

Taşdelen Pimaş açma işlemi 2 şekilde yapılabilmektedir. Şayet ana boruda ciddi derecede yağlanma varsa, tıkanıklık açma işleminin ardından kimyasal ilaç ile yıkama çalışması yapılır. İkinci yöntem ise diğerine nazaran azıcık daha zor ve masraflı bir işlemdir. Çabuk tıkanabilme olasılığı olan pis su boruları su jeti makinesiyle yıkanır. Bu makine 140 bar basınç ile çalışır. 7/24 Tıkalı Tuvalet Açma borusunun çevresine yapışan tortuları söküp atar. Borularınız ilk günkü haline geri döner.

Taşdelen Bu temizlik çalışmasının yapılabilmesi için, elektrik ve suyun olmasına gerek duyulur. Bunun yanı sıra basınçlı su jetiyle yıkama çalışması yapılan yerlere, 2 sene garanti verilmektedir. Çoğunlukla bu tarz yıkamaların yapıldığı yerler restoran ve Catering tarzı çalışan iş yerleridir. Bunun nedeni ise, buralarda yemek yağlarının ciddi ölçüde kullanılmasıdır. Pimaş borusu tıkanıklığı kameralı gider açma 7/24 Tıkalı Tuvalet Açma hizmetiyle kalıcı olarak çözülür.

Taşdelen Garantili 7/24 Tıkalı Tuvalet Açma hizmeti

Taşdelen Tıkalı pimaş borularında dikkat edilmesi gereken şey açıldıktan sonraki durumudur. Tıkanıklık açma çalışması yapıldıktan sonra pimaş borularının içerisinde kalıcı bir sorunun olup olmamasıdır. Acaba tıkalı pimaş borusu açıldı mı diye merak ederken bunu gidermenin yolu olduğunu bilmelisiniz. Bunun için tıkanmış pimaş borusu açıldıktan sonra kamera aracılığıyla mutlaka görüntü alınmalıdır. Görüntü alma işleminden sonra atık su borusunun içerisinde kalıcı bir hasar olup olmadığı apaçık bir şekilde gözlenebilir. Şayet kalıcı bir hasarın olduğu gözlenirse, problem müşteriye açıklanır ve problemin olduğu yer belirlenerek orası için lokal bir çalışma yapılır. Böylece sık sık para ödemekten de kurtulursunuz. Firmamız tarafından yapılan tüm çalışmalar garantilidir.

Taşdelen 7/24 Tıkalı Tuvalet Açma

Taşdelen 7/24 Tıkalı Tuvalet Açma açtırmak için kesinlikle kameralı robotla pimaş açan şirketlerden yardım istemeniz gerekir. Yukarıda da söylediğimiz gibi, şayet bu çalışmalar yapılmazsa pimaş borusu tıkanıklığı açma işlemleri tamamlanmış olmaz. Taşdelen 7/24 Tıkalı Tuvalet Açma firması olarak biz, tıkanıklığı açmak için pimaş açma robotunu kullanıyoruz. Bunun yanında kamerayla görüntüleme işlemi yaparak da 7/24 Tıkalı Tuvalet Açma borusunun açıldığından emin olunmasını sağlıyoruz. Firmamızın sahip olduğu pimaş açma makineleri, Avrupa’da üretilmiş teknolojilerdir.

Taşdelen hizmet veren 7/24 Tıkalı Tuvalet Açma ekibimiz probleminizi çözmek için gerekli çalışmaları hemen uygulayacaklardır. Acil pimaş açma 7/24 Tıkalı Tuvalet Açma hizmeti sunan firmamız, suyun taşmasıyla sonuçlanan veya alt kata sızan pimaş borusu tıkanması sorunlarına Taşdelen 7/24 saat acil müdahale etmektedir. Artık tıkalı pimaş borusu nasıl açılır diye düşünmenize gerek yok. Bizim arayarak probleminizin hemen çözülmesini sağlayabilirsiniz.