Su Kaçağı Tıkanıklık Açma
Kocaeli Mutfak Tıkanıklığı Gider Nasıl Açılır

Kocaeli Mutfak Tıkanıklığı Gider Nasıl Açılır

Kocaeli Mutfak Tıkanıklığı Gider Nasıl Açılır

Lavabo, veya banyo yavaşça boşaltırsa, hemen çözmeye çalışılmalıdır. Bu yapılmazsa mutfak gideri tıkanıklığı sorunları ile karşı karşıya kalırsınız. Kocaeli Mutfak Tıkanıklığı Gider Nasıl Açılır Çözüm Merkezimiz sizlere birkaç öneride bunacaktır. Atık su  boruları ve giderler evinizin drenaj sisteminin hayati bir parçasıdır. Çoğu modern tesisat teknolojisinde plastik boru ve bağlantı parçaları kullanmaktadır.

Atık su boruları nedir?

Mutfak Tıkanıklığı Gider Nasıl Açılır Kocaeli
Atık boruları su borularından daha büyüktür. Kocaeli Lavabo lavabolarının 32mm boşaltma çıkış borusu vardır; Duşlar, çamaşır makineleri, lavabolar ve banyolarda 40mm’lik bir boru; Ve tuvaletler 110 mm’lik bir boru ile atılır.

Tıkalı Kocaeli Mutfak Tıkanıklığı Gider Nasıl Açılır nasıl açılır?

Lavabonuz tıkalı ise, kısmen suyla doldurun ve fincan deliğinin üzerine bir lavabo pistonu yerleştirin. Herhangi bir basınç kaybını önlemek için taşmaya nemli bir bez koyun. Ardından pistonu kuvvetli bir şekilde yukarı ve aşağı pompalayın. Pistonu alıp suyun artık boşaltılmış olup olmadığını kontrol edin. Bunu birkaç kez yapmanız gerekebilir. Kocaeli Mutfak Tıkanıklığı Gider Nasıl Açılır açma

Bu başarısız olursa, kimyasal bir tahliye temizleme ürünü kullanmayı deneyin. Bazı koruyucu eldiven ve gözlük takın ve temizleyici çok zehirli olduğu için talimatları dikkatlice izlediğinizden emin olun. Ağartma maddesi gibi diğer kimyasalların etrafında kullanmayın, bu tehlikeli gazları serbest bırakabilir. Hasar görmesini önlemek için tamponun ağzının çevresine biraz petrol jeli serpmek de iyi bir fikirdir. Kocaeli lavabo tıkanıklık aç

Tıkalı Kocaeli Mutfak Tıkanıklığı Gider Nasıl Açılır  hala temizlenmediyse, lavabo altını çıkarmalısınız. Herhangi bir döküntü yakalamak için altına bir kova koyun, daha sonra tuzağı sökün ve içeriğini kovaya boşaltın. Kapanı geri takın ve herhangi bir rondela veya O-halkayı değiştirdiğinizden emin olun. Ancak, onu aşırı sıkmayın, çünkü gelecekte geri alınması zor olacak. Atık tuzağını bloke eden herhangi bir şey olmasaydı, atık boruya sızdırmazlık sağlamak için bir tahliye burgusu kullanın.

Kocaeli Mutfak Tıkanıklığı Gider Nasıl Açılır Tıkandı ve Açılamıyorsa

Lavabo tıkanıklığı, Lavabo tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, Mutfak Tıkanıklığı Gider Nasıl Açılır tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı gibi sorunlar istenmedik bir durum ancak başınıza gelebilir. Lavabo tıkanıklığı  veya  Klozet gider tıkanıklığı  açma  artık büyütülecek bir sorun olmakta çok; kolayca halledilebilir hale gelmiştir. Gelişen tesisat teknolojisi ile birlikte kanal görüntüleme cihazı veya Kocaeli Mutfak Tıkanıklığı Gider Nasıl Açılır cihazı kullanarak bahsettiğimiz her türlü tıkanıklığı kırmadan açılabiliyor.

Kocaeli Mutfak Tıkanıklığı Gider Nasıl Açılır donmuş maddeler nedeniyle açılamayabilir. Bu esnada diğer yöntemlerimiz devreye girmektedir. Tuvalet borularınızı görüntüleyen kamera ile görüntüleme tıkanıklığa sebep olan maddelere ulaşıp dedektör yardımıyla noktasal tespiti yapılmaktadır. Bu tespitin amacı makine ile açılamayan tıkanıkları saatlerce ve metrelerce kazmaktan kurtulup sadece tıkanan bölgeyi kırarak tıkanıklığın kolayca açılmasıdır. Bu tıkanmaları uzman kadromuz ile Kocaeli Mutfak Tıkanıklığı Gider Nasıl Açılır açma servisimiz tesisat teknolojisinini yakından takip edererek kısa sürede çözüyor veya çözüm için öneride bulunuyoruz.
Kocaeli Mutfak Tıkanıklığı Gider Nasıl Açılır,Kocaeli kanal açma,Kocaeli Tuvalet Görüntüleme,Kocaeli Tuvaletizasyon Açma,Kocaeli lavabo tıkandı,Kocaeli Mutfak Tıkanıklığı Gider Nasıl Açılır,Kocaeli Mutfak Tıkanıklığı Gider Nasıl Açılır tıkalı,Kocaeli mutfak lavabosu,Kocaeli pimaş açma,Kocaeli pimaş tıkandı,Kocaeli tıkalı lavabo açma,Kocaeli WC açma,gider tıkanıklığı Kocaeli,kanal açma Kocaeli,lavabo tıkandı Kocaeli,Kocaeli wc açma,mutfak Mutfak Tıkanıklığı Gider Nasıl Açılır Kocaeli,Kocaeli Mutfak Tıkanıklığı Gider Nasıl Açılır açma Kocaeli,Mutfak Tıkanıklığı Gider Nasıl Açılır tıkalı Kocaeli,Kocaeli Lavabo lavabosu tıkandı Kocaeli,mutfak mutfak tıkandı,mutfak tıkandı Kocaeli,mutfakta lavabo tıkandı Kocaeli,pimaş tıkandı Kocaeli,tıkalı lavabo nasıl açılır,Kocaeli tesisatçı

Kocaeli Mutfak Tıkanıklığı Gider Nasıl Açılır