İzmit 7/24 Mutfak Açma

7/24 Mutfak Açma

İzmit 7/24 Mutfak Açma 7/24 Mutfak Açma hizmeti Nedir?

İzmit Tıkanmış pimaş borularının içerisine çelik yay sokularak açma 7/24 Mutfak Açma hizmetine pimaş aç denir. Ayrıca binanızın içerisinde bulunan mutfak pimaşları ya da ana hat pimaşlarını kırmadan ve evinizi kirletmeden yapılan gider açma çalışması olarak da tanımlanabilir.


HEMEN TIKLA ARA SERVİS İzmit
HEMEN TIKLA ARA SERVİS İzmit

HEMEN TIKLA ARA
HEMEN TIKLA ARA

İzmit 7/24 Mutfak Açma Çalışması Nasıl Yapılır?

İzmit Pimaş açma işlemi 2 şekilde yapılabilmektedir. Şayet ana boruda ciddi derecede yağlanma varsa, tıkanıklık açma işleminin ardından kimyasal ilaç ile yıkama çalışması yapılır. İkinci yöntem ise diğerine nazaran azıcık daha zor ve masraflı bir işlemdir. Çabuk tıkanabilme olasılığı olan pis su boruları su jeti makinesiyle yıkanır. Bu makine 140 bar basınç ile çalışır. 7/24 Mutfak Açma borusunun çevresine yapışan tortuları söküp atar. Borularınız ilk günkü haline geri döner.

İzmit Bu temizlik çalışmasının yapılabilmesi için, elektrik ve suyun olmasına gerek duyulur. Bunun yanı sıra basınçlı su jetiyle yıkama çalışması yapılan yerlere, 2 sene garanti verilmektedir. Çoğunlukla bu tarz yıkamaların yapıldığı yerler restoran ve Catering tarzı çalışan iş yerleridir. Bunun nedeni ise, buralarda yemek yağlarının ciddi ölçüde kullanılmasıdır. Pimaş borusu tıkanıklığı kameralı gider açma 7/24 Mutfak Açma hizmetiyle kalıcı olarak çözülür.

İzmit Garantili 7/24 Mutfak Açma hizmeti

İzmit Tıkalı pimaş borularında dikkat edilmesi gereken şey açıldıktan sonraki durumudur. Tıkanıklık açma çalışması yapıldıktan sonra pimaş borularının içerisinde kalıcı bir sorunun olup olmamasıdır. Acaba tıkalı pimaş borusu açıldı mı diye merak ederken bunu gidermenin yolu olduğunu bilmelisiniz. Bunun için tıkanmış pimaş borusu açıldıktan sonra kamera aracılığıyla mutlaka görüntü alınmalıdır. Görüntü alma işleminden sonra atık su borusunun içerisinde kalıcı bir hasar olup olmadığı apaçık bir şekilde gözlenebilir. İzmit Mutfak Pimaş Açma Şayet kalıcı bir hasarın olduğu gözlenirse, problem müşteriye açıklanır ve problemin olduğu yer belirlenerek orası için lokal bir çalışma yapılır. Böylece sık sık para ödemekten de kurtulursunuz. Firmamız tarafından yapılan tüm çalışmalar garantilidir.

İzmit 7/24 Mutfak Açma

İzmit 7/24 Mutfak Açma açtırmak için kesinlikle kameralı robotla pimaş açan şirketlerden yardım istemeniz gerekir. Yukarıda da söylediğimiz gibi, şayet bu çalışmalar yapılmazsa pimaş borusu tıkanıklığı açma işlemleri tamamlanmış olmaz. İzmit Mutfak Tıkanıklığı Gideri Açma firması olarak biz, tıkanıklığı açmak için pimaş açma robotunu kullanıyoruz. Bunun yanında kamerayla görüntüleme işlemi yaparak da 7/24 Mutfak Açma borusunun açıldığından emin olunmasını sağlıyoruz. Firmamızın sahip olduğu pimaş açma makineleri, Avrupa’da üretilmiş teknolojilerdir.

İzmit hizmet veren 7/24 Mutfak Açma ekibimiz probleminizi çözmek için gerekli çalışmaları hemen uygulayacaklardır. Acil pimaş açma 7/24 Mutfak Açma hizmeti sunan firmamız, suyun taşmasıyla sonuçlanan veya alt kata sızan pimaş borusu tıkanması sorunlarına İzmit 7/24 saat acil müdahale etmektedir. Artık tıkalı pimaş borusu nasıl açılır diye düşünmenize gerek yok. Bizim arayarak probleminizin hemen çözülmesini sağlayabilirsiniz.