Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Su Kaçağı Tespiti Bulma
Su Kaçağı Tespiti Bulma
Dudullu Lavabo Tıkanıklık Açanlar - 75 TL Kanalizasyon Tuvalet Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Dudullu Lavabo Tıkanıklık Açanlar

Dudullu Lavabo Tıkanıklık Açanlar ?

Dudullu WC’lerde meydana gelen tıkanıklıklardan dolayı hiç şüphesiz mağdur olan birçok insan vardır. Mağdur duruma düşmeden önce alınacak birtakım önlemler de vardır. Borular belirli bir süreden sonra kullanılamaz duruma gelir. Zira kireçlenme sonucunda boru daralır ve daralan bölgeden katı atıklar geçemez. Bundan dolayı çok sık tıkanma olayı yaşanır. Kireçlenme olayının engellenmesi imkansızdır. Fakat borunun içerisine attığınız sıvı ve katı atıklara dikkat ederek tıkanma olayını geciktirebilirsiniz.

Dudullu Lavabo Tıkanıklık Açanlar

HEMEN TIKLA ARA SERVİS Dudullu
HEMEN TIKLA ARA SERVİS Dudullu

HEMEN TIKLA ARA
HEMEN TIKLA ARA

Dudullu WC tıkanması olayını hızlandıran nedenlerden birisi kireç, diğeri de evde yapılan alçı, çimento kalıntılarıdır. Kovaların içerisinde yapılan bu kalıntılar, temizlenirken tuvaletin giderine dökülür ve ardından bunun üstüne bolca su dökülmediğinden dolayı orada donarak katılaşır. Tuvaletin alt kısmında bulunan este bu kalıntıların toplanmasına uygun olduğu için çoğunlukla es kısmında daralma gözlenir.

Dudullu WC’nin içerisine döktüğünüz her atığa çok dikkat etmelisiniz. Bununla birlikte mecbur olmadığınız durumlarda çimento, kireç, alçı gibi atıkları tuvaletin içerisine dökmemelisiniz. Atık su borusunun ömrü, kullanıma bağlı olarak kısalır. Böyle tıkanmış giderleri, robotla kırmadan açmak pek mümkün değildir. Giderin içerisinde sertleşen katı atıklar parçalansa bile, bu durum boruların parçalanma riskini de beraberinde getirir.

Dudullu Lakin atık su borusuna kaçırılan kolonyalı mendil, yün, saç kılı gibi yabancı maddeler kanal açma robotu aracılığıyla çıkarılabilir. Atık su borusunun içerisine yay salınarak ucunda bulunan kanca yardımıyla kendisine dolanabilecek her türlü yabancı maddeyi dolayıp dışarı doğru çeker. Şayet atıklar kancaya dolanmayacak bir şekildeyse; mesela yağlanma gibi bir problem meydana geldiyse, atık su borularına zarar vermeden bu yağları da parçalayan bir sistem vardır.

Dudullu Evinizde yapılan herhangi bir tadilat çalışması sonucunda parke ve fayanslarınıza zarar verilmesi sizleri büyük sıkıntıya sokacaktır. Günümüzde bu türlü inşaat işlerine aşina olmayan bir toplum olduğundan 1 fayansın kırılması bile büyük bir sorun olarak görülür. Lavabo Tıkanıklık Açanlar için bu iş basit gibi görünse de bu işin içinde olmayan kişilere göre evi tekrardan inşa etmek gibidir. İşte tamda bundan dolayı tıkanıklık açma robotuyla kanal açma çalışması en çok tercih edilen yöntemlerden birisi olmuştur.